Suomi-sarja 2014

Sarjassa pelaa kahdeksan joukkuetta ja se on jaettu kahteen lohkoon (A/B). Lohkojen ensimmäisiksi sijoitetut joukkueet (A Boars/B Black Sox) eivät kohtaa toisen lohkon kolmansiksi ja neljänsiksi sijoitettuja joukkueita (A Pirates-2 ja Tikkurila Giants/B Hawks ja JaSuKo Giants).

Tauolla oleva joukkue järjestää tuomarit. - Playoffs

Päivä Aika Ottelu Paikka Tulos Tilastot
Finaalit:
6.9 13:00 XL5(A) - Black Sox(B) Ruskeasuo 25 - 2  
Suomi-sarja 2014

Sarjassa pelaa kahdeksan joukkuetta ja se on jaettu kahteen lohkoon (A/B). Lohkojen ensimmäisiksi sijoitetut joukkueet (A Boars/B Black Sox) eivät kohtaa toisen lohkon kolmansiksi ja neljänsiksi sijoitettuja joukkueita (A Pirates-2 ja Tikkurila Giants/B Hawks ja JaSuKo Giants).

Tauolla oleva joukkue järjestää tuomarit. - Runkosarja

Päivä Aika Ottelu Paikka Tulos Tilastot
10.5 11:00 Boars(A) - City(B) Kaivomestari 17 - 1 X
10.5 13:15 City(B) - XL5(A) Kaivomestari 6 - 10 X
10.5 15:30 Boars(A) - XL5(A) Kaivomestari 10 - 11 X
17.5 11:00 XL5(A) - Boars(A) Kaivomestari 15 - 12  
17.5 13:15 Boars(A) - Black Sox(B) Kaivomestari 8 - 3  
17.5 15:30 XL5(A) - Black Sox(B) Kaivomestari 14 - 11  
24.5 11:00 Black Sox(B) - JaSuKo Giants(B) Turku, Kupittaa 18 - 16  
24.5 13:15 JaSuKo Giants(B) - Hawks(B) Turku, Kupittaa 9 - 0(L)  
24.5 15:30 Black Sox(B) - Hawks(B) Turku, Kupittaa 9 - 0(L)  
1.6 11:00 City(B) - Black Sox(B) Ruskeasuo 5 - 10  
1.6 13:15 Black Sox(B) - Boars(A) Ruskeasuo 2 - 10  
1.6 15:30 City(B) - Boars(A) Ruskeasuo 7 - 8  
14.6 11:00 JaSuKo Giants(B) - Tikkurila Giants(A) Riihimäki 9 - 0(L)  
14.6 13:15 Tikkurila Giants(A) - City(B) Riihimäki 0 - 9(L)  
14.6 15:30 JaSuKo Giants(B) - City(B) Riihimäki 2 - 11  
13.7 11:00 Hawks(B) - City(B) Ruskeasuo 13 - 10  
13.7 13:15 City(B) - Pirates-2(A) Ruskeasuo 11 - 3  
13.7 15:30 Hawks(B) - Pirates-2(A) Ruskeasuo 12 - 1  
27.7 11:00 City(B) - Boars(A) Ruskeasuo 2 - 5  
27.7 13:15 Black Sox(B) - Boars(A) Ruskeasuo 13 - 2  
27.7 15:30 City(B) - Black Sox(B) Ruskeasuo 4 - 15  
2.8 11:00 Black Sox(B) - XL5(A) Turku, Kupittaa 7 - 8  
2.8 13:15 XL5(A) - City(B) Turku, Kupittaa    
3.8 11:00 Boars(A) - Pirates-2(A) Ruskeasuo 20 - 8  
3.8 13:15 Pirates-2(A) - Tikkurila Giants(A) Ruskeasuo 11 - 8  
3.8 15:30 Boars(A) - Tikkurila Giants(A) Ruskeasuo 13 - 3  
9.8 11:00 Tikkurila Giants(A) - XL5(A) Vantaa 0 - 9(L)  
9.8 13:15 XL5(A) - Hawks(B) Vantaa 9 - 0(L)  
9.8 15:30 Tikkurila Giants(A) - Hawks(B) Vantaa    
16.8 11:00 XL5(A) - Black Sox(B) Kaivomestari 8 - 7  
16.8 13:15 Black Sox(B) - Boars(A) Kaivomestari 8 - 18  
16.8 15:30 XL5(A) - Boars(A) Kaivomestari 11 - 11  
17.8 15:30 Black Sox(B) - City(B) Turku, Kupittaa 9 - 0(L)  
23.8 11:00 Pirates-2(A) - XL5(A) Lahti 4 - 7  
23.8 13:15 XL5(A) - JaSuKo Giants(B) Lahti 16 - 3  
23.8 15:30 Pirates-2(A) - JaSuKo Giants(B) Lahti 10 - 18